Wesprzyj fundację

Wtorek 26.03.2013 - W drodze do domu

I w końcu nadszedł dzień naszego powrotu do domu, a dokładnie rozpoczęcia podróży do domu. Od rana przygotowywaliśmy swoje bagaże, ostatni raz je zważyliśmy, połączyliśmy sakwy ze sobą, żeby tworzyły po jednej paczce na osobę. Gdy już się ze wszystkim ogarnęliśmy, zapakowaliśmy się w samochód i ojciec Tomasz zawiózł nas na lotnisko, gdzie na szczęście bez żadnych problemów przeszliśmy odprawę. Teraz czekamy na nasz samolot, przed nami 28-godzinna podróż samolotem, a później czeka nas jeszcze dojazd pociągiem do Poznania. Dziękujemy ojcom franciszkanom za ich gościnę, mieszkaliśmy z nimi ponad tydzień, czuliśmy się jak w domu.

I tak dobiega końca ta wielka przygoda. Przygoda, w czasie której poznaliśmy wielu życzliwych ludzi. Bardzo chcemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w jakikolwiek sposób. Dziękujemy za udzielone nam noclegi, za te w budynkach i za miejsca pod namioty, za poratowanie nas wodą, gdy nam jej brakowało w upalnym Outback'u. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili nam swój czas i pokazali nam kawałek Australii swoimi oczami, co było bardzo cennym doświadczeniem. Dziękujemy za zapewnienie różnych atrakcji. Dziękujemy za wszelką pomoc, jakiej nam udzielono przez te pół roku. Dziękujemy również naszym wiernym Czytelnikom, którzy codziennie zaglądali na naszą stronę, śledzili nasze zmagania. Dziękujemy za wyrazy wsparcia, które wielokrotnie dodawały nam skrzydeł.

Szczególne podziękowania kierujemy do tych, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do realizacji tego projektu. Dziękujemy naszemu głównemu partnerowi Fundacji All for Planet, dziękujemy Fundacji Tacy Sami. Dziękujemy również wszystkim, którzy wparli Joachima poprzez wpłaty na konto Komitetu dla Joachima. Dziękujemy wspaniałym ludziom, którzy zawiązali ten komitet, aby pomóc Joachimowi w jego rehabilitacji.

Perth
powrót